Kuchnia z wyspą i szklaną gablotą

------- Realizacja z kategorii   -------

Szczegóły realizacji

Trzy-częściowa kuchnia z wyspą. Pomimo braku szafek wiszących oferuje zarówno dużą ilość miejsca roboczego, jak i dużą zdolność do ukrycia przyborów, potrzebnych w trakcie kulinarnych podróży. Wszystkie korpusy i fronty wykonane zostały z płyty meblowej EGGER. Szuflady to system AvanTech od HETTICH, fronty pracują na niezawodnych zawiasach firmy BLUM. Całość przykrywają kompaktowe blaty o grubości 1cm, produkowane przez firmę FORNER.

Szafki stojące

2 szafki z szerokimi i pojemnymi szufladami, duża szuflada pod zlewem, w której znajdują się pojemniki na śmieci. W szafce narożnej zastosowano system Magic Corner Comfort, firmy PEKA, której też koszyk kargo znajdziemy w wąskiej „dwudziestce”. Świetnie nadaje się do przechowywania np. oliwy i podobnych produktów. Za ostatnim frontem kryje się zmywarka.

Wyspa

Na wyspie znajdziemy duża płytę indukcyjną, z własnym systemem odprowadzania oparów, powstających podczas gotowania – nie jest potrzebny okap. Z jednej strony znajdują się szafki z szufladami oraz szafka z wysięgnikiem, dedykowana do przechowywania systemów typu THERMOMIX. Dzięki niemu zarówno dostęp do urządzenia jak i jego schowanie są łatwe i bardzo wygodne. Po drugiej stronie znajduje się miejsce, przy którym można usiąść, wykorzystując powierzchnię blatu jako stolik, przy którym można np. zjeść posiłek.

Zabudowa ze słupków

Zabudowa do sufitu, składająca się z 3 słupków oraz przeszklonej gabloty z półkami. Oprócz piekarnika i zabudowanej lodówki, znajdują się tam szafki z szufladami wewnętrznymi oraz szafka, w której ukrywa się ekspres do kawy, Urządzenie stające się coraz częstszym gościem w kuchni, które to potrafi przywłaszczyć sobie sporo kuchennej przestrzeni. Szklane fronty gabloty okute są czarnymi, aluminiowymi ramkami firmy ZOBAL.

 

Bez szafek wiszących, Blat Kompaktowy, Fronty matowe, Nerka, Szuflady Hettich AvenTech, Słupek, TIP-ON, Układ typu "L"